Dzięki Krzysztofowi 54 z Warszawy zyskałem możliwość udostępnienia tych przepysznych materiałów wzbogacających bezcenny zbiór informacji o zespołach Junaka - bezcennych bo pochodzących "wprost ze źródła".
Katalogi części motocyklowej prądnicy P9a oraz rodziny regulatorów prądnic RGx produkowanych w świdnickich Zakładach Elektrotechniki Motoryzacyjnej "Elmot" wydane zostały w 1964 roku przez Wydawnictwo Katalogów i Cenników w Warszawie w standardowym formacie kart katalogowych.
Data wydania sugeruje, że dane zawarte w katalogach przedstawiają najpóźniejsze wersje tych urządzeń, co warto mieć na uwadze w przypadku stwierdzenia różnic z posiadaną pradnicą lub reglerem.
Opracowując te materiały do postaci "internetowej" zachowałem zasadniczo układ oryginalny, wszelako w katalogu regulatorów prądnic uwypukliłem dane dotyczące interesującego nas reglera RG9a wychodząc z założenia, że części specyficzne dla pozostałych regulatorów z tej rodziny jak i same te regulatory nie są przydatne dla potrzeb junaczych, nadto regulatory te są już dziś równie zabytkowe i rzadkie jak sam Junak i zdecydowanie mniej kwalifikują się do roli "dawców częsci" niż regulatory z późniejszej produkcji "Elmotu".

Okładka

        

 Stats4U - Liczniki, statystyki na żywo i nie tylko!