Wykaz części typowych (znormalizowanych)


<< | śruby | nakrętki | podkładki | inne | >>

I. Wykaz części typowych: ŚRUBY

Oznaczenie części/wymiar
Zespół
(nr.kat.zespołu)
Ilość
na
zespół
Powłoka
galwaniczna
według normy 
branżowej
według polskiej
normy PN
Śruby z łbami sześciokątnymi i z gwintem krótkim
-
M8x25-PN/M-82110
pedał hamulca
(M10.25)
1
chrom
-
M10x35-PN/M-82110
goleń prawa
(M10.10)
1
chrom
Śruby z łbami sześciokątnymi i z gwintem drobnozwojowym
-
M8x1x45-PN/M-82110
opaska mont. zbiornika
(M10.09)
1
cynk
-
M10x1x50-PN/M-82110
amortyzatory tylne
(M07.31)
4
chrom
Śruby z łbami sześciokątnymi i z gwintem na całej długości
-
M5x10x10-PN/M-82118
automat stop
(M10.95)
2
cynk
-
M5x12-PN/M-83118
akumulator
(M10.95)
2
cynk
-
M6x10-PN/M-82118
błotnik tylny
(M10.27)
1
cynk
-
M6x12-PN/M-82118
błotnik tylny
(M10.27)
5
cynk
-
M6x15-PN/M-82118
błotnik przedni
(M10.26)
4
cynk
- " -
błotnik tylny
(M10.27)
6
cynk
-
M6x18-PN/M-82118
obejma tłumika
(M07.21)
1
chrom
-
M6x22-PN/M-82118
dźwigienka rozpieracza szczęk
(M10.43 i 44)
2
chrom
32N620Ps8 M6x20-PN/M-82118
karterek iskrownika
(S03.50)
2
cynk
-
M8x18-PN/M-82118
błotnik przedni (śr.wspornik)
(M10.26)
4
cynk
- " -
błotnik tylny - wsporniki
(M10.27)
2
cynk
-
M8x20-PN/M-82118
mocowanie sygnału
(M10.95)
1
cynk
- " -
mocowanie tłumika
(M07.21)
1
chrom
Śruby z łbami sześciokątnymi z gwintem drobnozwojowym na całej długości
-
M8x1x15-PN/M-82118
filtr powietrza i puszka narz.
(M10.23)
7
cynk
-
M8x1x16-PN/M-82118
amortyzator skrętu
(M10.10)
3
cynk
-
M8x1x22-PN/M-82118
siedzenie
(M07.20)
3
chrom
Śruby dwustronne z gwintem krótkim drobnozwojowym: część wkręcana - gwint zwykły; część wystająca - gwint drobnozwojowy
-
M8x1x22-PN/M-82131
półka górna
(M10.10)
4
cynk
Śruba dwustronna z gwintem krótkim
59N611Ps8 M6x15-PN/M-82137
dekielki zaworów
(S03.10)
6
cynk
- " -
obudowa silnika
(S03.30)
4
cynk
59N618Ps8 M6x18-PN/M-82137
obudowa silnika
(S03.30)
8
cynk
59N622Ps8 M6x22-PN/M-82137
obudowa silnika
(S03.30)
5
cynk
59N625Ps8 M6x25-PN/M-82137
obudowa silnika
(S03.30)
2
cynk
61N822Ps8 M8x22-PN/M-82137
obudowa silnika
(S03.30)
1
cynk
Wkręty z łbami stożkowymi soczewkowymi
-
M4x6-PN/M-82239
osłona łańcucha
(M10.14.00)
8
cynk
-
M6x15-PN/M-82213
Zbiornik paliwa
(M07.15.00)
4
chrom
76N625Ps8 M6x25-PN/M-82211
Kierownica
(M10.28.00)
1
cynk
76N850Ps8 M8x50-PN/M-82239
Rozrusznik
(S03.44.00)
1
chrom
Wkręty z łbami walcowymi
81N535 M5x35-PN/M-82215
Pompa olejowa
(S03.25.00)
2
cynk
81N545 M5x45-PN/M-82215
Pompa olejowa
(S03.25.00)
2
cynk
81N635Ps8 M6x35-PN/M-82215
Obudowa silnika
(S03.30.00)
4
cynk
-
M4x25-PN/M-82217
Osłona reflektora
(M10.96.00)
1
kadm
-
M5x6-PN/M-82227
Amortyzator tylny
(M07.31.00)
2
cynk
-
M5x20-PN/M-82227
Kierownica
(M10.28.00)
3
chrom
-
M6x10-PN/M-82227
Osłona łańcucha
(M10.14.00)
1
cynk
- " -
Instalacja elektryczna podw.
(M10.95.00)
1
cynk
-
M4x12-PN/M-82230
Obudowa silnika
(S03.30.00)
2
cynk
-
M3x10-PN/M-82229
Osłona reflektora
(M10.96.00)
4
chrom
-
M4x5-PN/M-82231
Inst.elek.podwozia
(M10.95.00)
2
cynk
-
M4x10-PN/M-82229
Osłona reflektora
(M10.96.00)
3
chrom
-
M4x6-PN/M-82231
Obudowa silnika
(S03.30.00)
1
cynk
82N58Ps8 M5x8-PN/M-82231
Układ korbowy
(S03.20.00)
4
cynk
- " -
Obudowa silnika
(S03.30.00)
1
cynk
82N48Ps8 M4x8-PN/M-82231
Widelec przedni
(M10.10.00)
2
cynk
- " -
Skrzynia biegów
(S03.41.00)
1
cynk
82N615Ps8 M6x15-PN/M-82231
Głowica
(S03.10.00)
2
cynk
- " -
Obudowa silnika
(S03.30.00)
12
cynk
Wkręty z łbami kulistymi
-
M6x6-PN/M-82205
Filtr powietrza
(M10.23.00)
3
cynk
-
M5x10-PN/M-82235
Obudowa silnika
(S03.30.00)
8
cynk
98N615Ps8 M6x15-PN/M-82209
Obudowa silnika
(S03.30.00)
8
cynk
- " -
Zmieniacz biegów
(S03.43.00)
2
cynk
Wkręty dociskowe
-
M5x6-PN/M-82272
Kierownica
(M10.28.00)
2
kadm
77N612Ps8 M6x12-PN/M-82272
Układ korbowy
(S03.20.00)
1
cynk
-
M4x8-PN/M-82273
Koło tylne
(M10.43.00)
1
cynk


<< | śruby | nakrętki | podkładki | inne | >>

II. Wykaz części typowych:    NAKRĘTKI

Oznaczenie części/wymiar
Zespół
(nr.kat.zespołu)
Ilość
na
zespół
Powłoka
galwaniczna
według normy 
branżowej
według polskiej
normy PN
Nakrętka sześciokątna
-
M5-PN/M-82146
Kierownica
(M10.28)
2
chrom
- " -
Inst.elek.podwozia
(M10.95)
2
chrom
2N6Ps8 M6-PN/M-82146
M10.26
2
cynk
- " -
błotnik tylny
(M10.27)
12
cynk
M10.28
2
cynk
S03.30
12
cynk
S03.40
1
cynk
S03.50
3
cynk
M07.24
1
chrom
2N8Ps8 M8-PN/M-82146
M10.26
4
cynk
- " -
błotnik tylny
(M10.27)
2
cynk
M10.43
1
cynk
M10.44
1
cynk
M10.95
1
cynk
M07.21
1
chrom
Nakrętki sześciokątne niskie
-
M6-PN/M-82154
M10.14
1
cynk
- " -
S03.10
6
cynk
S03.30
1
cynk
Nakrętki sześciokątne wysokie
-
M3-PN/M-82155
M10.96
11
cynk
-
M4-PN/M-82155
M10.96
3
cynk
Nakrętki sześciokątne z gwintem drobnozwojowym
5N8Ps8 M8x1-PN/M-82146
S03.10
2
cynk
- " -
S03.30
16
cynk
M10.10
4
chrom
M07.15
2
cynk
5N10Ps8 M10x1-PN/M-82146
M10.09
6
cynk
- " -
M07.31
4
chrom
5N12Ps8 M12x1,5-PN/M-82146
M07.19
2
cynk
6N8Ps8 M8x1-PN/M-82154
M10.09
4
cynk
- " -
M10.23
5
cynk
S03.20
1
cynk
6N10Ps8 M10x1-PN/M-821154
M07.40A
1
cynk
- " -
M10.39
2
cynk
6N14Ps8 M14x1,5-PN/M-821154
S03.20
1
cynk
6N20Ps8 M20x1,5-PN/M-82154
M10.43
1
chrom


<< | śruby | nakrętki | podkładki | inne | >>

III. Wykaz części typowych:     PODKŁADKI

Oznaczenie części/wymiar
Zespół
(nr.kat.zespołu)
Ilość
na
zespół
Powłoka
galwaniczna
według normy 
branżowej
według polskiej
normy PN
Podkładki do śrub
21N4,3 4,3A-PN/M-82006
M10.14
1
czerniona
21N5,3 5,3A-PN/M-82006
M10.43
1
cynk
21N8,5 8,5A-PN/M-82006
M10.23
1
cynk
- " -
S03.10
2
cynk
S03.30
16
cynk
23N8,58,5-PN/M-82006
M07.15
4
cynk
- " -
M07.20
3
chrom
M10.23
2
cynk
M10.43
1
cynk
M10.44
1
cynk
23N11 11B-PN/M-82006
M07.31
8
chrom
- " -
M10.09
2
cynk
-
4,3-PN/M-82007
S03.30
1
cynk
22N6,5 6,5-PN/M-82007
S03.30
15
cynk
- " -
S03.10
6
cynk
S03.50
5
cynk
22N8,5 8,5-PN/M-82007
M10.39
2
czerniona
22N17 17-PN/M-82007
M10.25
1
chrom
Podkładki sprężyste
154N3,2 3,2-PN/M-82008
M10.96
11
-
154N4,3 4,3G-PN/M-82008
S03.30
2
-
- " -
M10.96
3
-
155N5,3 5,3G-PN/M-82008
M10.95
4
-
154N6,5 6,5-PN/M-82008
M10.14
1
-
- " -
błotnik tylny
(M10.27)
12
-
M10.25
1
-
S03.30
1
-
155N6,5 6,5G-PN/M-82008
M07.21
1
-
- " -
M10.95
3
-
154N8,5 8,5-PN/M-82008
M10.10
5
-
- " -
błotnik tylny
(M10.27)
2
-
M10.95
1
-
155N8,5 8,5G-PN/M-82008
M10.09
3
-
- " -
M07.21
1
-
M10.23
7
-
M10.26
4
-
S03.10
2
-
154N11 11-PN/M-82008
M10.10
3
-
155N11 11G-PN/M-82008
M10.09
6
-
- " -
M10.39
2
-
S03.22
2
-
154N13 13-PN/M-82008
M07.19
2
-
154N15 15-PN/M-82008
M10.10
1
-
155N15 15G-PN/M-82008
S03.20
1
-
155N17 17G-PN/M-82008
S03.40
1
-


<< | śruby | nakrętki | podkładki | inne | >>

IV. Wykaz części typowych: I N N E

Oznaczenie części/wymiar
Zespół
(nr.kat.zespołu)
Ilość
na
zespół
Powłoka
galwaniczna
według normy 
branżowej
według polskiej
normy PN
N i t y
-
Nkw4x12-PKN/M-82953
Koło tylne - wieniec zębatki
(M10.43)
16
-
Pierścienie rozprężne
-
30-PKN/M-85111
tylna zębatka
(M10.43)
1
-
152N62 62-PKN/M-85112
tylna zębatka
(M10.43)
1
-
- " -
Obudowa silnika
(S03.30)
2
-
152N72 72-PN/M-85112
Obudowa silnika
(S03.30)
1
-
Pierścienie sprężynujące
159N24 A24-NM21408
Sworzeń zwrotny widelca
(M10.10)
1
-
159N24 A24-NM21408
Sworzeń tłoka
(S03.20)
2
-
Zawleczki
150N215 2x15-PKN/M-82001
Skrzynka narzędziowa
(M10.23)
2
-
- " -
Sworzeń podnóżka pas.
(M10.39)
2
-
150N220 2x20-PKN/M-82001
Skrzynia biegów - przesuwki
(S03.41)
2
-
150N2,530 2,5x30-PKN/M-82001
tylna zębatka
(M10.43)
8
-
Kołki walcowe
131N432 4m6x32-PN/M85021
Pompa olejowa
(S03.25)
2
-
131N514 5m6x14-PN/M-85021
Obudowa silnika
(S03.30)
7
-
- " -
Wałek rozrusznika
(S03.44)
1
-
131N516 5m6x16-PN/M-85021
Kołek ustalający prądnicę
(S03.30)
1
-
Wpusty czółenkowe
162N4.5 4x5-PN/M-85008
Wał - tryb podwójny
(S03.20)
1
-
162N5.7,5 5x7,5-PN/M-85008
Czopy wału korbowego
(S03.20)
2
-
Sworznie
-
8x37/34-PKN/M-83002
Podnóżek pasażera
(M10.39)
2
cynk
Smarowniczki
-
C1-NM22816-55
Wahacz
(M10.33)
1
 
- " -
Koło tylne
(M10.43)
2
 
Koło przednie
(M10.44)
1
 


<< | śruby | nakrętki | podkładki | inne | >>

Copyright © Jacot - junakriders.pl  Stats4U - Liczniki, statystyki na żywo i nie tylko!